Прекрасні майбутні матусі, такі різні, але все світяться в очікуванні зустрічі зі своєю дитиною. Найкращий час для проведення вагітної фотосесії в Запоріжжя- 27-34 тиждень, але якщо ви не вписується в цей період-не впадайте у відчай, були випадки, коли ми встигали провести зйомку навіть за пару днів до народження).
А бувало й таке, що фотографували пузик кожен місяць. Ми разом виберемо відповідний образ і місця для вагітної фотосесії в Запоріжжі. Найкраще проводити вагітну зйомку на природі на заході - він створює чудовий настрій на фотографіях. Раптом трапляється погана погода або ж холодну пору року - можна провести фотозйомку в студії.

 До зйомки можна і потрібно залучити майбутнього пaпу - адже він теж брав участь! Проблем з позування не буде - я допоможу і підкажу. Вам головне розслабитися і бути самими собою.
Дізнатися вартість, отримати пораду, отримати консультацію і записатися на зйомку можна за телефонами: 099 08 012 08 або 097 417 7 417 або в особистих повідомленнях у соцмережах
Мої поради з підготовки до вагітної фотосесії (що взяти, що одягнути, де провести) в Запоріжжі можна почитати в блозі

 

Фотосессия для беременных в Запорожье и по всей Украине от фотографа Алеси Кашталинчук
Яндекс.Метрика